Światło

Przyjmujemy zlecenia na kompleksową realizację oświetlenia cenicznego i architektonicznego od projektu do finanlej realizacji. Obsługujemy koncerty plenerowe, eventy, prezentacje, przedstawienia teatralne, wernisaże… Oświetlenie sceniczne realizowane jest za pomocą konsolet GrandMA2 i GrandMA3. Pracujemy na urządzeniach uznanych marek Martin, Robe, ClayPaky.


STEROWNIKI

GrandMA3 onPC COMMAND WING

Command wing grandMA3 onPC jest idealnym rozwiązaniem mobilnym serii grandMA3. W połączeniu z darmowym oprogramowaniem grandMA3 onPC, grandMA3 onPC jest przenośnym rozwiązaniem sterującym o 2.048 parametrach, które może być używane prawie wszędzie. Skrzydło poleceń grandMA3 onPC oferuje dwa wbudowane złącza DMX, jak również możliwość wyjścia dalszych uniwersów DMX poprzez protokoły sieciowe z grandMA3 onPC.

GrandMA2 LIGHT

Popularny, średniej wielkości model konsolety systemu grandMA2, chętnie stosowany w różnorodnych realizacjach dowolnej skali. Jako konsoleta systemu grandMA2, może zarządzać całą siecią sterującą tego systemu, oraz być jedną z wielu konsolet-stanowisk do pracy nad spektaklem. Łączy poręczność i wysoki komfort, z możliwością sterowania wszystkimi rodzajami świateł, oraz multimediów. Posiada moc obliczeniową 4096 parametrów sterujących.FacebookTwitterPinterest

GrandMA FULL SIZE

GrandMA full size to zintegrowany system sterowania
konwencjonalnym oświetleniem, ruchomymi głowami, diodą LED i media
serwerami w jednej konsoli. Całkowicie kompatybilny
z rodziną grandMA jest to największa wersja
stołów grandMA z 20 zmotoryzowamymi
suwakami i trzema ekranami dotykowymi.

ŚWIATŁO EFEKTOWE

ROBE MegaPointe

MegaPointe przenosi oryginalne urządzenie wielofunkcyjne na zupełnie nowy poziom. Uwolnij swoją kreatywność, używając jasnych, ostrych równoległych wiązek, doskonałej projekcji gobo, precyzyjnego ruchu, płynnego mieszania i ściemniania kolorów CMY oraz wielu efektów beam, wash i spot.
Ta konstrukcja zapewnia genialny, krystalicznie czysty, ostry jak brzytwa promień, regulowany od mocnego 1.8 do szerokiego zoomu 42 stopni. Zarówno statyczne, jak i obrotowe (szklane) gobo wytwarzają precyzyjne efekty w powietrzu lub wyświetlane obrazy z ostrym, kontrastowym, płaskim polem. Nowo zaprojektowany silnik efektów może wytwarzać 12 różnych efektów wiązki i „kwiatu”. Wiązkę można również kształtować za pomocą innowacyjnej emulacji migawki, tworząc dodatkowo nowe połączenie treści i kreatywności.

ROBE ROBIN 800 LEDWash

Ulepszony ROBIN® 800 LEDWash posiada opatentowany system Robe zapewniający równomierny i płynny zoom. Jaśniejsze układy LED i obrotowy wyjmowany moduł do kształtowania wiązki z napędem stanowią idealne połączenie dla teatru, telewizji i innych profesjonalnych zastosowań. Urządzenie ma niesamowicie szeroki zakres zoomu, zaczynając od 8 stopni i dochodząc do 63 stopni. Wiele ulepszonych funkcji obejmuje cichą pracę zoomu, tryb powiększania Beam / Wash, wirtualne koło kolorów ze skalibrowanymi białymi, mieszanie kolorów RGBW / CMY i wiele innych. Ekran nawigacji z ekranem dotykowym obsługuje wiele protokołów kontrolnych, rejestrację danych statusu, aktualizacje oprogramowania i inne funkcje, które są standardem w serii Robe ROBIN.

MARTIN MAC 700 PROFILE

MAC 700 Profile to kompaktowe, mocne urządzenie o sile światła i precyzji optycznej ponad urządzenia w swojej klasie. Łączy w sobie pełny system mieszania kolorów CMY z 8-pozycyjnym kołem kolorów i opatentowany system animacji gobo dla subtelnych lub dramatycznych efektów. Zawiera także obrotowe gobo, stałe gobo, przesłonę, system zoom i obrotowy pryzmat.

CLAY PAKY ALPHABEAM 300

Alpha Beam 300 wytwarza super-skoncentrowaną równoległą wiązkę światła. Można go używać w podobny sposób jak ACL Par64, ale ma on bardzo zaawansowane i innowacyjne funkcje. Jest kompletny, kompaktowy i łatwy w utrzymaniu i instalacji. Jest to idealne „światło ruchome wiązki” do profesjonalnych ustawień na żywo, zwłaszcza do zastosowań o dużym zasięgu.

SHOWTEC SUNSTRIP ACTIVE mkII

Sunstrip Active DMX MKII to potężne urządzenie i następca popularnego Showtec Sunstrip Active. W celu zwiększenia elastyczności i możliwości zastosowania większej liczby aplikacji można wybrać jeden z trybów DMX: 1 kanał, 2 kanały, 5 kanałów i 10 kanałów. W przypadku samodzielnych aplikacji Sunstrip Active jest wyposażony w 16 wbudowanych wzorów, a także w dimmer manualny. Łatwy w instalacji, jest wyposażony w dwa wsporniki ścienne / podłogowe, a także kilka nakrętek M10 do ustawienia zacisku w żądanej pozycji.

SHOWTEC SPECTRAL M1500 Q4 ZOOM mkII

Showtec Spectral M1500 Zoom Q4 MKII łączy w sobie cechy swoich poprzedników, M1500 Tour i M1500 IP. Ma niezwykle imponujący zakres zoomu w zakresie 8 ° -40 °, co czyni to wszechstronne urządzenie idealnym rozwiązaniem do różnych zastosowań. Od studiów lub teatrów, od wydarzeń muzycznych po architektoniczne oświetlenie fasad. Źródło światła LED zostało zmodernizowane do diod LED RGBW 4 w 1 Osram zapewniających szeroką gamę żywych kolorów i jasnej bieli. Stopień ochrony IP65 i solidna aluminiowa odlewana obudowa sprawiają, że jest to odpowiednia oprawa LED do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

MARTIN ATOMIC 3000 DMX

Atomic 3000 DMX jest potężnym i solidnym stroboskopem o mocy 3000 W. Stał się on klasyką stroboskopów w branży na całym świecie. Atomic jest regulowany w zakresie 0-100%. Można sterować czasem trwania błysku. Pełnię możliwości i różnorodności efektów uzupełnia regulowana częstość błysku (w zakresie 20ms do 2s) oraz regulacja intensywności błysku.

HAZEBASE BASE HAZER PRO

Wytwornica mgły z firmy HAZEBASE o mocy 1500W i pojemności 5000cm3. Urządzenie z wbudowaną obsługą sygnału DMX. Panel sterujący z timerem w zestawie. 

W naszej ofercie znajduje się również szeroki wachlarz oświetlenia konwencjonalnego typu PAR, profil, fresnel, PC, blinder wraz z dimmerami.

W razie pytań prosimy o kontakt: 15 822 50 02 wew.203