Nagłośnienie

Potencjał techniczny naszej firmy pozwala na realizację skomplikowanych zleceń oraz spełnienie riderów technicznych najbardziej wymagających artystów. Pracujemy na liniowej aparaturze renomowanej kanadyjskiej firmy ADAMSON. Miksowanie dźwięku realizowane jest na riderowych konsoletach cyfrowych AVID, DIGIDESIGN, SOUNDCRAFT, YAMAHA. Posiadmay własny transport.


Systemy Nagłośnieniowe

ADAMSON AXIS Y10

Wysokiej jakości trójdrożny moduł o niespotykanej skuteczności. Seria Y-Axis jest dedykowana do aplikacji koncertowych, stałych instalacji teatralnych i dużych klubów. Doskonale sprawdza się jako downfill do serii Y18.

ADAMSON T21 SUB

Moduł niskotonowy wyposażony w system zawiesi dedykowany do serii zestawów linearnych Y-Axis. T-21 dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii produkcji głośników charakteryzuje się zmniejszonymi zniekształceniami, wyjątkowymi poziomami mocy i zredukowanymi właściwościami rezonansu.

ADAMSON SX 18 – KOLUMNA GŁOŚNIKOWA

SX18 jest wyposażona w przełączany tryb pracy zwrotnicy: trójdrożna w trybie aktywnym i dwudrożna w trybie pasywnym. Kolumna jest dedykowana do średniej i dużej wielkości systemów nagłośnieniowych w aplikacjach stojących i zawieszanych.

ADAMSON SX SUB – MODUŁ NISKOTONOWY

Kolumna niskotonowa dedykowana do użytku w systemach trój i czterodrożnych. SX SUB charakteryzuje się zdolnością wytwarzania wysokiego ciśnienia akustycznego. Doskonale sprawdza się jako drumfill lub sidefill.

MACKIE FUSSION 3000

Mackie FUSSION 3000 to wysokiej jakości, trójdrożny, aktywny system głośników o średniej mocy. Posiada precyzyjne przetworniki w połączeniu z technologią wzmacniacza dostosowaną do konkretnego zastosowania, która pozwala zintegrowanemu systemowi generować wysokie poziomy wyjściowe przy bardzo niskich charakterystykach zniekształceń.

MACKIE FUSSION 1800

FUSSION 1800SA / 1800S firmy Mackie to aktywny system subwoofera o wysokiej wydajności z precyzyjnymi 18-calowymi przetwornikami w połączeniu ze specjalną technologią wzmacniacza. System składa się z dwóch obudów subwoofera: 1800SA, który zawiera pojedynczy 18-calowy głośnik niskotonowy i aktywną elektronikę, oraz 1800S, pojedynczej 18-calowej obudowy głośnika niskotonowego, który działa jako slave.

Konsolety

SOUNDCRAFT Vi6

Soundcraft Vi6 ™ został uznany za jedną z najbardziej ergonomicznych, przyjaznych dla użytkownika i najlepiej brzmiących wielkoformatowych konsol cyfrowych. Jakość dźwięku jest zapewniona dzięki integracji sprawdzonego silnika DSP i algorytmów siostrzanej firmy STUDER.

AVID VENUE PROFILE SYSTEM

Systemy nagłośnieniowe Avid® to kompletne najnowocześniejsze rozwiązania do produkcji na żywo, składające się z wysokiej jakości komponentów, które współpracują ze sobą jako jeden, oferując jakość studyjną, potężną wydajność, solidną niezawodność i niespotykaną elastyczność.
Kompaktowa konsola Profile jest świadomą wielkości alternatywą dla uznanego starszego brata, konsoli D-Show®. Dzięki Profile otrzymujesz legendarne cechy systemów dźwiękowych Avid na żywo, dostosowanych do małych i średnich środowisk i aplikacji, takich jak domy kultu, teatry, kluby nocne i zdalne audycje.

AVID VENUE SC48

Niesamowita jakość dźwięku, wydajność i niezawodność. Avid® SC48 to ostateczne, kompleksowe rozwiązanie do realizacji dźwięku na żywo, łączące cyfrowe przetwarzanie sygnału i sterowanie dotykowe w jednej kompaktowej konsoli, wraz z obsługą profesjonalnych wtyczek audio i integracją z Pro Tools LE®.

YAMAHA M7CL

Konsole mikserskie z serii M7CL kontynuują cyfrową ewolucję uznanych konsol PM1DV2 oraz PM5D. Seria M7CL charakteryzuje się imponującym wachlarzem zaawansowanych koncepcji, takich jak interfejs kontrolny Centralogic™, który umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę, niczym w analogowym mikserze oraz wieloma innymi, niezwykle użytecznymi funkcjami. M7CL jest niezwykle przyjazny i komfortowy w obsłudze, oferując użytkownikowi wysoki poziom wygody, jednocześnie obalając uprzedzenia typu ‘cyfrowy znaczy trudny i skomplikowany’. Zaskakująco duży zakres funkcji, które normalnie należałoby nabyć wraz z dodatkowym wyposażeniem, tutaj jest wbudowany w jednym urządzeniu. M7CL jest znakomitą cyfrową konsolą mikserską do zastosowań przy średniej wielkości imprezach i koncertach. Cyfrowe możliwości oraz analogowy komfort konsoli mikserskiej są już na wyciągnięcie ręki!

YAMAHA LS9

Konsole z serii LS9 podążają śladami Yamaha PM1D, PM5D i M7CL, rozszerzając ofertę cyfrowych konsol mikserskich Yamaha o dźwięk na żywo i instalacje. LS9-16 jest kompaktowy i wystarczająco lekki, aby jedna osoba mogła się po nim łatwo poruszać i konfigurować, ale ma funkcje, które zostały sprawdzone w poprzednich konsolach cyfrowych Yamaha, a także wyjątkową jakość dźwięku. Oprócz szerokiej gamy możliwości bramkowania, kompresji i wyrównywania, istnieje również wbudowany rejestrator / odtwarzacz pamięci USB do nagrywania lub odtwarzania BGM, a także inne funkcje, które zapewniają wszystko, czego potrzebujesz do dźwięku na żywo w małej lub średniej skali lub zainstalowanego aplikacje w niezwykle kompaktowych konsolach typu „wszystko w jednym”.